Press "Enter" to skip to content

Първа професионална футболна Лига – “Ефбет лига” – сезон 21-22

Първа професионална футболна лига "Ефбет Лига"

Сезон 2021-22
#
Клуб
М
П
Р
З
ВГ
ДГ
ГР
Т
1
Лудогорец
П
П
П
П
П
31
26
1
4
77
25
52
79
2
ЦСКА София
Р
З
П
Р
Р
31
16
10
5
42
31
11
58
3
31
15
8
8
38
33
5
53
4
Левски
Р
П
П
П
З
31
15
7
9
38
27
11
52
5
Черно море
З
Р
З
З
Р
31
12
11
8
36
22
14
47
6
ЦСКА 1948
П
П
Р
П
Р
32
11
8
13
53
45
8
41
7
Берое
Р
Р
Р
П
З
32
11
8
13
30
33
-3
41
8
Славия
З
Р
З
З
З
31
9
10
12
35
38
-3
37
9
31
9
10
12
32
39
-7
37
10
Арда
Р
З
Р
З
П
31
8
10
13
34
47
-13
34
11
32
8
10
14
27
46
-19
34
12
32
9
6
17
40
55
-15
33
13
32
6
10
16
30
55
-25
28
14
32
5
11
16
22
38
-16
26
- квалификации ШЛ
- квалификации ЛК
- бараж
- изпадане
Кръг 1
23 юли 2021
- 5:45 pm
Царско село
0 0
Черно море
23 юли 2021
- 8:00 pm
Берое
1 0
Локомотив (София)
24 юли 2021
- 5:45 pm
Ботев (Пловдив)
2 1
Пирин (Благоевград)
24 юли 2021
- 8:00 pm
Левски
1 2
Славия
25 юли 2021
- 5:45 pm
ЦСКА 1948
2 4
ЦСКА София
25 юли 2021
- 8:00 pm
Локомотив (Пловдив)
1 3
Лудогорец
26 юли 2021
- 8:00 pm
Ботев (Враца)
0 0
Арда
26 фев. 2022
- 12:30 pm
Берое
1 1
Ботев (Пловдив)
Кръг 2
30 юли 2021
- 8:00 pm
Славия
0 0
Царско село
31 юли 2021
- 5:45 pm
Ботев (Враца)
2 0
Левски
31 юли 2021
- 8:00 pm
Лудогорец
3 0
ЦСКА 1948
1 авг. 2021
- 5:45 pm
Локомотив (София)
1 0
Локомотив (Пловдив)
1 авг. 2021
- 8:00 pm
Арда
2 2
ЦСКА София
2 авг. 2021
- 5:45 pm
Черно море
2 0
Ботев (Пловдив)
2 авг. 2021
- 8:00 pm
Пирин (Благоевград)
2 3
Берое
Кръг 3
6 авг. 2021
- 5:45 pm
Царско село
1 2
Ботев (Враца)
6 авг. 2021
- 8:00 pm
ЦСКА 1948
1 1
Локомотив (София)
7 авг. 2021
- 5:45 pm
Ботев (Пловдив)
1 0
Славия
7 авг. 2021
- 8:00 pm
Берое
0 2
Черно море
8 авг. 2021
- 5:45 pm
Левски
0 2
Арда
8 авг. 2021
- 8:00 pm
ЦСКА София
1 0
Лудогорец
9 авг. 2021
- 8:00 pm
Локомотив (Пловдив)
2 1
Пирин (Благоевград)
Кръг 4
13 авг. 2021
- 8:00 pm
Пирин (Благоевград)
4 3
ЦСКА 1948
14 авг. 2021
- 12:00 am
Славия
3 2
Берое
14 авг. 2021
- 8:00 pm
Левски
3 1
Царско село
16 авг. 2021
- 5:45 pm
Черно море
0 0
Локомотив (Пловдив)
16 авг. 2021
- 8:00 pm
Ботев (Враца)
1 1
Ботев (Пловдив)
13 фев. 2022
- 2:15 pm
Арда
0 4
Лудогорец
13 фев. 2022
- 4:30 pm
Локомотив (София)
1 1
ЦСКА София
Кръг 5
20 авг. 2021
- 6:45 pm
Царско село
1 0
Арда
20 авг. 2021
- 9:00 pm
Ботев (Пловдив)
3 1
Левски
21 авг. 2021
- 6:45 pm
ЦСКА 1948
2 3
Черно море
21 авг. 2021
- 9:00 pm
Лудогорец
5 0
Локомотив (София)
22 авг. 2021
- 6:45 pm
Локомотив (Пловдив)
0 1
Славия
22 авг. 2021
- 9:00 pm
ЦСКА София
1 0
Пирин (Благоевград)
23 авг. 2021
- 9:00 pm
Берое
1 0
Ботев (Враца)
Кръг 6
26 авг. 2021
- 6:00 pm
Царско село
0 0
Ботев (Пловдив)
27 авг. 2021
- 6:45 pm
Славия
2 1
ЦСКА 1948
27 авг. 2021
- 9:00 pm
Арда
1 1
Локомотив (София)
28 авг. 2021
- 6:45 pm
Ботев (Враца)
0 0
Локомотив (Пловдив)
28 авг. 2021
- 9:00 pm
Левски
2 1
Берое
29 авг. 2021
- 6:45 pm
Черно море
0 1
ЦСКА София
29 авг. 2021
- 9:00 pm
Пирин (Благоевград)
1 3
Лудогорец
Кръг 7
10 сеп. 2021
- 8:30 pm
Локомотив (София)
2 1
Пирин (Благоевград)
11 сеп. 2021
- 6:30 pm
Лудогорец
2 0
Черно море
11 сеп. 2021
- 8:45 pm
ЦСКА София
1 1
Славия
12 сеп. 2021
- 6:45 pm
ЦСКА 1948
5 1
Ботев (Враца)
12 сеп. 2021
- 9:00 pm
Локомотив (Пловдив)
2 2
Левски
13 сеп. 2021
- 6:15 pm
Берое
1 0
Царско село
13 сеп. 2021
- 8:30 pm
Ботев (Пловдив)
2 1
Арда
Кръг 8
17 сеп. 2021
- 4:00 pm
Царско село
0 2
Локомотив (Пловдив)
17 сеп. 2021
- 6:15 pm
Арда
3 0
Пирин (Благоевград)
17 сеп. 2021
- 8:30 pm
Ботев (Пловдив)
2 1
Берое
18 сеп. 2021
- 5:30 pm
Черно море
1 1
Локомотив (София)
18 сеп. 2021
- 7:45 pm
Левски
0 0
ЦСКА 1948
19 сеп. 2021
- 6:15 pm
Ботев (Враца)
2 4
ЦСКА София
19 сеп. 2021
- 8:30 pm
Славия
1 0
Лудогорец
Кръг 9
24 сеп. 2021
- 8:00 pm
Берое
1 1
Арда
25 сеп. 2021
- 4:15 pm
Локомотив (Пловдив)
1 1
Ботев (Пловдив)
25 сеп. 2021
- 7:00 pm
ЦСКА 1948
1 0
Царско село
26 сеп. 2021
- 4:30 pm
ЦСКА София
2 1
Левски
26 сеп. 2021
- 7:15 pm
Лудогорец
3 1
Ботев (Враца)
27 сеп. 2021
- 5:30 pm
Пирин (Благоевград)
2 2
Черно море
27 сеп. 2021
- 7:45 pm
Локомотив (София)
1 0
Славия
Кръг 10
1 окт. 2021
- 5:30 pm
Ботев (Пловдив)
3 1
ЦСКА 1948
1 окт. 2021
- 7:45 pm
Берое
1 0
Локомотив (Пловдив)
2 окт. 2021
- 3:15 pm
Ботев (Враца)
2 2
Локомотив (София)
2 окт. 2021
- 5:45 pm
Славия
1 1
Пирин (Благоевград)
2 окт. 2021
- 8:00 pm
Арда
0 3
Черно море
3 окт. 2021
- 5:45 pm
Царско село
1 2
ЦСКА София
3 окт. 2021
- 8:15 pm
Левски
2 4
Лудогорец
Кръг 11
15 окт. 2021
- 6:00 pm
Пирин (Благоевград)
3 1
Ботев (Враца)
15 окт. 2021
- 8:15 pm
Локомотив (Пловдив)
0 0
Арда
16 окт. 2021
- 5:30 pm
Лудогорец
4 0
Царско село
16 окт. 2021
- 8:00 pm
Локомотив (София)
1 2
Левски
17 окт. 2021
- 5:00 pm
Черно море
1 1
Славия
17 окт. 2021
- 7:15 pm
ЦСКА София
3 2
Ботев (Пловдив)
18 окт. 2021
- 8:00 pm
ЦСКА 1948
1 0
Берое
Кръг 12
22 окт. 2021
- 5:15 pm
Царско село
2 0
Локомотив (София)
22 окт. 2021
- 8:45 pm
Локомотив (Пловдив)
2 1
ЦСКА 1948
23 окт. 2021
- 2:15 pm
Ботев (Враца)
0 0
Черно море
23 окт. 2021
- 4:30 pm
Арда
1 1
Славия
23 окт. 2021
- 6:45 pm
Левски
3 0
Пирин (Благоевград)
24 окт. 2021
- 7:00 pm
Берое
0 0
ЦСКА София
25 окт. 2021
- 6:30 pm
Ботев (Пловдив)
1 3
Лудогорец
Кръг 13
30 окт. 2021
- 2:15 pm
Славия
1 0
Ботев (Враца)
30 окт. 2021
- 4:45 pm
Локомотив (София)
0 0
Ботев (Пловдив)
30 окт. 2021
- 7:00 pm
Черно море
1 0
Левски
31 окт. 2021
- 2:15 pm
Пирин (Благоевград)
2 1
Царско село
31 окт. 2021
- 4:30 pm
ЦСКА София
1 3
Локомотив (Пловдив)
31 окт. 2021
- 7:00 pm
Лудогорец
2 0
Берое
1 ное. 2021
- 6:00 pm
ЦСКА 1948
2 3
Арда
Кръг 14
5 ное. 2021
- 5:15 pm
Локомотив (София)
0 3
Берое
6 ное. 2021
- 12:30 pm
Черно море
1 1
Царско село
6 ное. 2021
- 3:00 pm
Пирин (Благоевград)
0 1
Ботев (Пловдив)
6 ное. 2021
- 5:30 pm
Славия
0 1
Левски
7 ное. 2021
- 3:30 pm
Арда
3 2
Ботев (Враца)
7 ное. 2021
- 6:00 pm
Лудогорец
1 0
Локомотив (Пловдив)
8 ное. 2021
- 5:30 pm
ЦСКА София
1 0
ЦСКА 1948
Кръг 15
19 ное. 2021
- 5:30 pm
Берое
1 1
Пирин (Благоевград)
20 ное. 2021
- 1:00 pm
Царско село
2 5
Славия
20 ное. 2021
- 3:15 pm
Ботев (Пловдив)
0 2
Черно море
20 ное. 2021
- 5:45 pm
ЦСКА София
2 1
Арда
21 ное. 2021
- 3:30 pm
ЦСКА 1948
2 0
Лудогорец
21 ное. 2021
- 6:00 pm
Локомотив (Пловдив)
2 1
Локомотив (София)
22 ное. 2021
- 5:30 pm
Левски
0 0
Ботев (Враца)
Кръг 16
26 ное. 2021
- 12:15 pm
Ботев (Враца)
0 0
Царско село
26 ное. 2021
- 2:30 pm
Славия
0 0
Ботев (Пловдив)
26 ное. 2021
- 4:45 pm
Черно море
1 0
Берое
27 ное. 2021
- 3:15 pm
Пирин (Благоевград)
2 3
Локомотив (Пловдив)
27 ное. 2021
- 5:30 pm
Арда
0 0
Левски
28 ное. 2021
- 3:15 pm
Локомотив (София)
2 2
ЦСКА 1948
29 ное. 2021
- 5:15 pm
Лудогорец
2 0
ЦСКА София
Кръг 17
30 ное. 2021
- 3:00 pm
Ботев (Пловдив)
2 1
Ботев (Враца)
30 ное. 2021
- 5:30 pm
Берое
2 1
Славия
1 дек. 2021
- 3:00 pm
Локомотив (Пловдив)
1 1
Черно море
1 дек. 2021
- 5:30 pm
Царско село
0 1
Левски
2 дек. 2021
- 12:45 pm
ЦСКА 1948
1 0
Пирин (Благоевград)
2 дек. 2021
- 3:00 pm
Лудогорец
4 1
Арда
2 дек. 2021
- 5:30 pm
ЦСКА София
2 0
Локомотив (София)
Кръг 18
4 дек. 2021
- 12:30 pm
Ботев (Враца)
1 0
Берое
4 дек. 2021
- 3:00 pm
Левски
2 0
Ботев (Пловдив)
5 дек. 2021
- 12:15 pm
Славия
1 1
Локомотив (Пловдив)
5 дек. 2021
- 2:30 pm
Локомотив (София)
2 4
Лудогорец
5 дек. 2021
- 4:45 pm
Пирин (Благоевград)
1 1
ЦСКА София
6 дек. 2021
- 2:30 pm
Черно море
2 0
ЦСКА 1948
6 дек. 2021
- 4:45 pm
Арда
2 0
Царско село
Кръг 19
10 дек. 2021
- 4:30 pm
Локомотив (Пловдив)
2 4
Ботев (Враца)
11 дек. 2021
- 12:00 pm
Локомотив (София)
2 0
Арда
11 дек. 2021
- 2:15 pm
ЦСКА 1948
1 1
Славия
11 дек. 2021
- 4:30 pm
Ботев (Пловдив)
2 1
Царско село
12 дек. 2021
- 2:15 pm
ЦСКА София
2 0
Черно море
12 дек. 2021
- 4:30 pm
Берое
1 1
Левски
13 дек. 2021
- 4:30 pm
Лудогорец
3 5
Пирин (Благоевград)
Кръг 20
18 фев. 2022
- 5:30 pm
Арда
0 2
Ботев (Пловдив)
19 фев. 2022
- 3:00 pm
Ботев (Враца)
0 4
ЦСКА 1948
19 фев. 2022
- 5:30 pm
Левски
2 1
Локомотив (Пловдив)
20 фев. 2022
- 12:45 pm
Царско село
1 2
Берое
20 фев. 2022
- 3:15 pm
Черно море
1 2
Лудогорец
20 фев. 2022
- 5:45 pm
Славия
2 3
ЦСКА София
21 фев. 2022
- 5:30 pm
Пирин (Благоевград)
2 1
Локомотив (София)
Кръг 21
25 фев. 2022
- 1:00 pm
Локомотив (Пловдив)
1 0
Царско село
25 фев. 2022
- 5:30 pm
ЦСКА София
4 0
Ботев (Враца)
26 фев. 2022
- 3:00 pm
ЦСКА 1948
0 2
Левски
26 фев. 2022
- 5:30 pm
Лудогорец
3 1
Славия
27 фев. 2022
- 3:15 pm
Локомотив (София)
0 3
Черно море
28 фев. 2022
- 5:30 pm
Пирин (Благоевград)
1 0
Арда
Кръг 22
4 мар. 2022
- 5:30 pm
Царско село
0 2
ЦСКА 1948
5 мар. 2022
- 3:00 pm
Черно море
1 1
Пирин (Благоевград)
5 мар. 2022
- 5:30 pm
Ботев (Пловдив)
2 1
Локомотив (Пловдив)
6 мар. 2022
- 2:00 pm
Левски
0 0
ЦСКА София
6 мар. 2022
- 5:00 pm
Ботев (Враца)
1 2
Лудогорец
7 мар. 2022
- 3:00 pm
Арда
1 0
Берое
7 мар. 2022
- 5:30 pm
Славия
3 0
Локомотив (София)
Кръг 23
11 мар. 2022
- 5:30 pm
ЦСКА 1948
2 2
Ботев (Пловдив)
12 мар. 2022
- 12:30 pm
Локомотив (София)
1 0
Ботев (Враца)
12 мар. 2022
- 3:00 pm
Черно море
2 0
Арда
12 мар. 2022
- 5:30 pm
ЦСКА София
0 0
Царско село
13 мар. 2022
- 3:00 pm
Локомотив (Пловдив)
2 0
Берое
13 мар. 2022
- 5:45 pm
Лудогорец
2 1
Левски
14 мар. 2022
- 5:30 pm
Пирин (Благоевград)
0 0
Славия
Кръг 24
18 мар. 2022
- 5:30 pm
Арда
5 1
Локомотив (Пловдив)
19 мар. 2022
- 12:30 pm
Берое
1 0
ЦСКА 1948
19 мар. 2022
- 3:00 pm
Царско село
1 1
Лудогорец
19 мар. 2022
- 5:30 pm
Левски
1 0
Локомотив (София)
20 мар. 2022
- 12:45 pm
Ботев (Враца)
0 3
Пирин (Благоевград)
20 мар. 2022
- 3:15 pm
Ботев (Пловдив)
2 0
ЦСКА София
20 мар. 2022
- 5:45 pm
Славия
0 1
Черно море
Кръг 25
Пирин (Благоевград)
- -
Арда
ЦСКА София
1 0
Берое
Черно море
5 0
Ботев (Враца)
Лудогорец
3 0
Ботев (Пловдив)
Пирин (Благоевград)
0 3
Левски
ЦСКА 1948
4 0
Локомотив (Пловдив)
Локомотив (София)
2 1
Царско село
Славия
1 0
Арда
Кръг 26
Арда
0 0
ЦСКА 1948
Ботев (Пловдив)
2 0
Локомотив (София)
Локомотив (Пловдив)
2 0
ЦСКА София
Левски
2 0
Черно море
Берое
0 1
Лудогорец
Ботев (Враца)
2 1
Славия
Царско село
1 0
Пирин (Благоевград)
Кръг 27
15 апр. 2022
- 5:30 pm
Локомотив (Пловдив)
0 0
Арда
15 апр. 2022
- 8:00 pm
Берое
1 0
ЦСКА 1948
16 апр. 2022
- 7:30 pm
Ботев (Пловдив)
1 0
Черно море
17 апр. 2022
- 5:00 pm
ЦСКА София
0 0
Левски
17 апр. 2022
- 8:00 pm
Лудогорец
4 1
Славия
18 апр. 2022
- 5:30 pm
Пирин (Благоевград)
0 2
Царско село
18 апр. 2022
- 8:00 pm
Локомотив (София)
1 0
Ботев (Враца)
Кръг 28
21 апр. 2022
- 3:15 pm
Локомотив (Пловдив)
1 1
Берое
22 апр. 2022
- 3:15 pm
Арда
3 6
ЦСКА 1948
25 апр. 2022
- 5:30 pm
Царско село
1 1
Ботев (Враца)
25 апр. 2022
- 8:00 pm
Пирин (Благоевград)
2 1
Локомотив (София)
30 апр. 2022
- 5:30 pm
Левски
2 0
Ботев (Пловдив)
30 апр. 2022
- 8:00 pm
Лудогорец
5 0
ЦСКА София
1 май 2022
- 7:00 pm
Славия
1 1
Черно море
Кръг 29
Ботев (Враца)
- -
Локомотив (София)
29 апр. 2022
- 5:35 pm
Берое
2 2
Арда
29 апр. 2022
- 8:00 pm
ЦСКА 1948
1 0
Локомотив (Пловдив)
2 май 2022
- 5:30 pm
Ботев (Враца)
0 1
Пирин (Благоевград)
2 май 2022
- 8:00 pm
Локомотив (София)
0 0
Царско село
6 май 2022
- 3:00 pm
Ботев (Пловдив)
1 2
Лудогорец
6 май 2022
- 5:30 pm
Черно море
0 1
Левски
6 май 2022
- 8:00 pm
ЦСКА София
3 1
Славия
Кръг 30
7 май 2022
- 7:45 pm
ЦСКА 1948
2 2
Берое
8 май 2022
- 4:30 pm
Царско село
3 0
Пирин (Благоевград)
8 май 2022
- 7:00 pm
Ботев (Враца)
1 1
Локомотив (София)
14 май 2022
- 6:30 pm
Лудогорец
1 0
Черно море
19 май 2022
- 6:00 pm
ЦСКА София
0 0
Ботев (Пловдив)
19 май 2022
- 8:15 pm
Славия
1 2
Левски
Кръг 31
13 май 2022
- 5:30 pm
ЦСКА 1948
5 1
Арда
13 май 2022
- 8:00 pm
Берое
1 0
Локомотив (Пловдив)
16 май 2022
- 5:30 pm
Ботев (Враца)
0 0
Царско село
16 май 2022
- 8:00 pm
Локомотив (София)
1 0
Пирин (Благоевград)
22 май 2022
- 8:30 pm
Левски
0 1
Лудогорец
22 май 2022
- 8:30 pm
Черно море
0 0
ЦСКА София
22 май 2022
- 8:30 pm
Ботев (Пловдив)
2 1
Славия
Кръг 32
20 май 2022
- 8:00 pm
Локомотив (Пловдив)
1 1
ЦСКА 1948
20 май 2022
- 8:00 pm
Арда
1 0
Берое
21 май 2022
- 7:15 pm
Пирин (Благоевград)
3 5
Ботев (Враца)
21 май 2022
- 7:15 pm
Царско село
1 1
Локомотив (София)

Be First to Comment

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван.